Skład zabawek niebanalnych

Producenci

Ostatnio przeglądane

Gryzak drewniany Pan Wiewiór TOUCH WOOD

Nowy produkt

Touch Wood, czyli dosłownie „dotknij drewna”, a mniej dosłownie — „odpukaj w niemalowane”. Minimalistyczne, ponadczasowe, ekologiczne. Drewniane, ręcznie tworzone zabawki, projektowane mamę i tatę. Bo drewno ma w sobie to coś — smak, zapach, fakturę — czego nie zastąpi żaden inny materii.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

40,00 zł

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Wiewiórka — spotkasz ją w parku. Przemyka alejką, zmyka na drzewo i obserwuje świat z bezpiecznego konara. Całkiem możliwe, że niesie akurat w łapkach jakiś orzech do zgryzienia. Pan Wiewiór pomoże Twojemu maluchowi rozmasować swędzące dziąsła, ponieważ sam da się zgryźć.

Gryzak Pan Wiewiór powstał z naturalnego litego drewna. Nie jest niczym barwiony ani pokrywany, dzięki czemu maluch ma okazję poczuć smak drewna, a Ty wiesz, że nie zjada przy okazji żadnych dziwnych substancji. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, więc o zadrapania również możesz się nie martwić.

Czyścić wilgotną szmatką.

Istnieje możliwość personalizacji imieniem Twojego dziecka. Personalizację wykonywana ręcznie za pomocą poligrafu. Wyślij do Nas wiadomość z tą informacją. W takim przypadku czas realizacji ulegnie wydłużeniu do 3-5 dni roboczych.

  • Materiał: lite drewno brzozowe
  • Przybliżone wymiary: 82 x 103 x 16 mm

Produkty powiązane