Kategorie

Producenci

Cześć! Chciałabym, żebyśmy się poznali. To Jacek i Leon- moi szefowie, z którymi wspólnymi siłami będziemy tworzyć ten sklep. Mamy nadzieję, że dzięki kreatywnym i twórczym zabawkom dostępnym w naszej ofercie, będziecie mogli spełniać marzenia Waszych dzieci - zarówno te małe, jak i te trochę większe.

Ja jestem Kasia - mama, żona i zawodowy inżynier. To ja odpowiadam za funkcjonowanie sklepu i zajmuję się przygotowaniem zakupionych przez Ciebie zabawek do wysyłki.

 Od najmłodszych lat nasiąkałam radosnym klimatem dziecięcych zabaw. Opiekowałam się dziećmi sąsiadów, młodszym rodzeństwem i kuzynami. W liceum i na studiach pracowałam jako niania. Teraz, kiedy sama jestem mamą, nadal uwielbiam obserwować bawiące się dzieciaki. Chętnie towarzyszę im w odkrywaniu i poznawaniu świata. Dzięki swoim obserwacjom wiem, jakie zabawy zajmują je najbardziej, jakie zabawki sprawiają im największą radość i co każde dziecko pragnęłoby znaleźć pod choinką.

Swoją wiedzą i obserwacjami dzielę się z Wami na firmowym blogu. Przy tekstach pomaga mi jeszcze skrzat MeFfi:)

Z radością pomogę Wam w wyborze odpowiedniej zabawki, która stanie się ulubionym towarzyszem zabaw Waszego dziecka. Podpowiem, jak wspólnie możecie bawić się i spędzać wspólnie czas, budując więź, i tworząc fantastyczne wspomnienia. Oprócz inspiracji znajdziesz tu mnóstwo uśmiechu, pozytywnej energii i całe morze optymizmu :)

Zapraszamy do wspólnej zabawy!